Temat 1 Zalety WordPress

  • W 2022 roku sklep cyfrowy będzie dla firmy ważniejszy lub równie ważny jak sklep fizyczny. Najważniejszym aspektem obecności cyfrowej jest posiadanie w pełni funkcjonalnej i interaktywnej strony internetowej.
  • Tak więc pierwszym krokiem do uzyskania pełnej ekspozycji na wszystkich możliwych klientów jest stworzenie przyjaznej dla użytkownika strony internetowej. Obecnie klienci w pierwszej kolejności wchodzą w interakcję z Twoją marką za pośrednictwem strony internetowej, więc stworzenie dobrego wrażenia jest koniecznością.

Jak to właściwie zrobić?

  • Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych, przedsiębiorcy zwracają uwagę na WordPress. Około 40% wszystkich stron internetowych jest obsługiwanych przez WordPress.

Jaki jest więc powód, dla którego WordPress podbił rynek projektowania stron internetowych bardziej niż jakakolwiek inna dostępna platforma?

  • WordPress to platforma, której każdy może użyć do zbudowania strony internetowej. Stworzenie profesjonalnie wyglądającej strony, która jest dobrze zaprojektowana, wymaga eksperta.
  • WordPress jest najpopularniejszym narzędziem do tworzenia witryn i jest korzystny dla małych i średnich firm.
    Wprowadzony na rynek w 2003 roku i pierwotnie zaprojektowany z myślą o blogach, WordPress jest obecnie jednym z najlepszych programów do zarządzania treścią na stronach innych niż blogi.