Temat 3 Od brandingu miejsc po marketing miejsc

Jeśli branding miejsca docelowego jest tym, co chcemy, aby ludzie wiedzieli, marketing miejsca docelowego jest sposobem lub narzędziem, które wybraliśmy w celu komunikowania naszego brandingu (więcej na temat “Difference between Destination Branding and Destination Marketing” oraz w naszym module “Marketing dziedzictwa lokalnego”).

W poprzednich modułach rozmawialiśmy o marketingu w mediach społecznościowych oraz różnych wskazówkach i strategiach, które należy wziąć pod uwagę. Tutaj jednak porozmawiamy konkretnie o różnicach między trzema najczęściej używanymi mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram i TikTok), aby móc zrozumieć, który z nich najlepiej pasuje do naszych celów i odbiorców, do których chcemy dotrzeć.

Jeśli chcesz odświeżyć swoje umiejętności i narzędzia tworzenia wideo i grafiki, przed kontynuowaniem tego modułu wróć do tych dotyczących projektowania graficznego oraz treści i produkcji wideo.

* Przez “zdefiniowanie swojego głosu” rozumiemy znalezienie naszych wartości i tego, co chcemy przekazać na naszym kanale społecznościowym.

** Więcej informacji w module strategii cyfrowych

Źródło: https://www.facebook.com/creators/tools/create